ישראל – ISRAEL

הכי קרוב, הכי קל.
ניתן לקפוץ לראות את הנכס, ניתן לקבל מימון בנקאי.

היום אני מתמקדת באיזור השרון, קרקעות פרטיות, תב"ע בתוקף. אין הפתעות, לא מוכרים חלומות.
ניתן להצטרף להשקעה במספר מסלולים.

יוסטון – HOUSTON

מיקום: היא העיר הגדולה ביותר במדינת טקסס בארה"ב והרביעית בגודלה בארצות הברית כולה, יוסטון רב-תרבותית, בין השאר בזכות המוסדות האקדמיים הרבים בה והתעשיות הגדולות, וכן היותה עיר נמל גדולה. מעל 90 שפות מדוברות בעיר והיא בעלת האוכלוסייה הצעירה ביותר באומה, תרומה חלקית לכך הייתה ההגירה לטקסס. הערכות הן שכ-400,000 מהגרים מתגוררים באזור יוסטון.
מיסוי:
תעסוקה: יוסטון הפכה בשנים האחרונות ליעד אטרקטיבי למשקיעי נדל”ן מכל העולם. זאת בזכות הנתונים הכלכליים המרשימים שלה, המשפיעים על הביקוש לנכסים ומגדילים משמעותית את פוטנציאל התשואה למשקיעים. כלכלת יוסטון נשענת על בסיס תעשייתי רחב בתחומי האנרגיה, ייצור, אווירונאוטיקה וטכנולוגיה. מרכז סוכנות החלל האמריקאית של נאסא שוכן אף הוא ביוסטון ומכאן כינויה של יוסטון “עיר החלל”.

אטלנטה(Atlanta)

מיקום: אטלנטה נמצאת במדינת ג'ורג'יה,אטלנטה נחשבת היום כעיר הראשונה בנתוני הצמיחה והגדילה המהירים ביותר בכל ארה״ב. האקלים בה נוח,יש בה 130 מרכזים מסחריים,41 מתחמי גולף ומעל 50 פארקים ציבוריים.האוכלוסייה באטלנטה צעירה יחסית ועלות המחייה בה נמוכה.
מיסוי: באטלנטה מיסוי נוח לפרט, עלות המחייה נמוכה יחסית לכלל ארה"ב,כוח הקניה גבוה,דיני המקרקעין של אטלנטה תומכים בבעלי הדירות ומאפשרים פינוי מהיר של דייר שאינו עומד בתנאי ההשכרה.
תעסוקה: באטלנטה נמצאים מרבית מענקי הכלכלה האמריקאית ובין היתר Delta Airlines, AT&T, CNN, Coca Cola, UPS, Home Depot ועוד. וכן חלק ניכר מהתאגידים המובילים בארה"ב, באופן שמבטיח גיוון תעסוקתי בעיר.

שדה התעופה של אטלנטה הוא אחד מהגדולים בעולם, ומהווה צומת דרכים ראשי למדינות ארה"ב. מיקומה של אטלנטה ונתוניה בשנים האחרונות הביאו לשגשוג אנושי וכלכלי.

אטלנטה היא המטרופולין בעל שיעור הגידול הגדול ביותר בארה"ב. בעשור האחרון היה מטרופולין אטלנטה הצומח ביותר בארה"ב,האוכלוסייה במדינת ג'ורג'יה גדלה ב- 18.3%, אטלנטה מאופיינת באוכלוסיה צעירה יחסית, ומפקד האוכלוסין האמריקאי Census אף צופה המשך מאסיבי של גדילתה ב-20% בשני העשורים הבאים.

מגזין פורבס דירג את אטלנטה כאחד משווקי הנדל"ן המובילים בארה"ב מבחינת השכרת הנכס

מגזין סי.אן.אן דירג את אטלנטה כאחת מ-5 הערים המועדפות להשקעות נדל"ן בארה"ב

מדורגת כאחת מתוך 3 יעדי ההגירה המובילים בארה"ב, מדורגת ראשונה בעלויות זולות לפתיחת עסקים.

ממפיס – MEMPHIS

מיקום: ממפיס נמצאת במדינת טנסי על גדות נהר המסיסיפי בדרום מזרח ארה"ב , בשל מיקומה המרכזי והאידיאלי ובנקודת הצטלבות של לא פחות מ- 8 עורקי תחבורה ראשיים משמשת ממפיס כ"מרכז התפוצה והתובלה של ארצות הברית,סחורות מכל רחבי העולם והיבשת עוברות מדי יום דרך נמלי הים,התעופה ומרכזי הרכבות .
מיסוי: מדינת Tennessee ידועה בהקלות המס שלה,דבר המושך חברות להעתיק מקום מושבן אליה ואל העיר Memphis בפרט,בעקבות חוקי המס הנוחים הפכה ליעד אטרקטיבי ביותר למשקיעים.
תעסוקה: בממפיס גיוון תעסוקתי רב –ממפיס מרכזת בתוכה חברות ענק בינלאומיות, בהן International ,AutoZone FedEx, Paper ו- ServiceMaster הנכללות ברשימת Fortune 500 ועוד עשרות חברות בתחומים שונים מגוונים מ- Memphis TN .Fortune 1000 תופסת נתח ניכר משוק ההנדסה, המחקר והפיתוח הרפואי, אשר מצוי בתנופה אדירה עם התוספות של יותר ויותר מרכזי מחקר, בתי חולים, חברות ביו-טק ומוסדות לימוד רפואיים, בדרך למיתוגה של Memphis TN כמרכז הרפואי העיקרי של ארה"ב. כמו כן,ממפיס מרכזת מספר גדול של אוניברסיטאות מחקר ומוסדות לימוד גבוהים ובהם University of Memphis, ITT Technical Institute, University of Tennessee Health Science ,Tennessee Technology Center at Memphis, Memphis College of Art ועוד.
אחוז האבטלה בממפיס צנח לרמה של 8.8% וממשיך לרדת בקצב מרשים עם התוספות של יותר ויותר מקומות עבודה. 50% מהתושבים בעיר שוכרים דירות,הבתים בשכונות הטובות המוצעים להשכרה "נחטפים" במהירות ולחברות הניהול יש את הפריבילגיה "לסנן" מועמדים במטרה למצוא דייר בעל הוכחת הכנסה ואמינות.ערך הנכסים בממפיס שומר על יציבות במהלך ה20 שנה האחרונות. לאחרונה זכתה מדינת טנסי בתואר "מדינת השנה" ובעלת התנופה הכלכלית הגדולה ביותר. זוהי זכייתה השניה של טנסי בתואר המכובד במהלך חמש השנים האחרונות.טנסי וטקסס הן הראשונות לזכות בתואר בפעם השניה מאז היווסדו בשנת 2007. התואר מבוסס על פרמטרים הכוללים הון מושקע, ויצירת מקומות תעסוקה,תוך גידול כלכלי ענף. האנליסטים מציינים כי בשנה הקרובה יושקעו 3.2 מיליארד דולר במיזמים של חברות ציבוריות כגון: Hankook Tire Co ,Aramark , International Paper Co. and Nike Inc.
דילוג לתוכן