אורית

אני אורית ואני עוזרת לאנשים להשיג נכס מניב או להגדיל את ההון שלהם, על ידי השקעה בנדל"ן‪.

מגיל צעיר משך אותי נושא הנדל"ן. אני לא באה מבית אמיד, וזה תמיד היה תמוה בעיניי בני הבית אבל עניין אותי מה עולה, כמה ואיפה וכשהיה מגיע עיתון מעריב, המוסף הראשון שתמיד פתחתי, היה לוח המכירות.

כשהתחלתי להשקיע בנדל"ן בארץ ידעתי להבין אם המחיר שלפני הוא מחיר "מציאה", כיוון שהכרתי את השטח משנים של התעניינות קודמת. השקעתי במספר מקומות בארץ ותמיד רציתי לעסוק בזה בצורה מקצועית יותר.

קריירת הספורט שלי, במהלכה הייתי אלופת ישראל 13 שנה ברציפות, נציגת ישראל למשחקים האולימפיים בסידני 2000 ומקום 7 בעולם בג'ודו ‪שמו את התשוקה שלי לנדל"ן על אש קטנה אבל לימדו אותי על נחישות, התמדה, סימון מטרות והשגתם.

כשפרשתי מספורט תחרותי פניתי ללימודים אקדמיים. סיימתי תואר בהנדסת תוכנה ותואר שני במנהל עסקים. ‪. במהלך עשר שנים הבאות עבדתי בתעשיית ההייטק כמהנדסת תוכנה אבל משהו היה חסר ואז פגשתי את רוברט שמין, מי שלימים הפך למנטור האישי שלי, מולטי מיליונר יהודי שעשה את הונו בעזרת נדל"ן בכל העולם ובארה"ב בפרט. והחלטתי שאני עוזבת את כלוב הזהב הבטוח והולכת לעשות את מה שאני אוהבת, את מה שאני חולמת…

מאז רכשתי עשרות נכסים בארצות הברית, בספרד ובארץ. בהתחלה עבור עצמי בלבד ואח"כ עבור משקיעים בארץ וברחבי העולם.

אני נוסעת ונמצאת בשטח ומכירה את השוק שאני עובדת בו כמו את "החצר האחורית שלי", אני מתמקדת באזורים ספציפיים כדי להיות מסוגלת להבחין בין "מציאה" ל"נפילה".

כמו בספורט צריך לעבוד עם המון נחישות אך במסגרת כללים ברורים. אני מסמנת מטרה ומשיגה אותה, בין אם למצוא את הנכס הטוב ביותר עבורך, או בין אם ללמד אותך את הדרך להגיע לשם.

לא הכל  תמיד ורוד, הרווחתי לא מעט כסף, אך גם הפסדתי, אבל הפיזור הנכון בהשקעות לאורך הזמן איפשר לי ולמשקיעים שלי להרויח בסופו של דבר.

דילוג לתוכן